Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 76,8% sub estimat
Proiectare si executie birou mobil (autosasiu carosat)
- Număr anunț
- CN1014884
- Autoritate contractantă
- ENGIE ROMANIA S.A. (CUI RO13093222)
- Furnizor / câștigător
- DELTAMED SRL (CUI 9434372)
- Cod CPV
- 34139200-2 · Sasiuri carosate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 425.457 RON
- Valoare atribuită
- 98.835 RON 76,8% sub estimat
- Data publicării
- 04.09.2019 16:36
- Anunț de atribuire
- CAN1025894
- Termen limită
- 07.10.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1061547
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.doc.p7s
- FisaDate_DF1061547.pdf
- Formulare.doc.p7s
- Model de contract.docx.p7s
- Proiect 3D.pptx.p7s
- Simulare 1.PDF.p7s
- Simulare2.JPG.p7s
- Simulare 3.PDF.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DELTAMED SRL CUI RO 9434372
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ENOLA AUTO SRL CUI 15246608
Valoare atribuită
98.835 RON
din 425.457 RON estimat
76,8%
Adjudecat la 23,2% din estimat · economie 326.622 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.