Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cotlet porc fara os

Număr anunț
DA40643808
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC BANYAI JANOS (CUI 4612517)
Furnizor / câștigător
ADRIANUS COM SRL (CUI RO19140820)
Cod CPV
15113000-3 · Carne de porc (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
61,08 RON
Valoare atribuită
61,08 RON
Data publicării
17.06.2026 08:27
Termen limită
22.06.2026 17:00
Data finalizării
17.06.2026 09:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

61,08 RON

din 61,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.