Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 40,4% sub estimat
Vidas tsh
- Număr anunț
- DA40628340
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC "DR. ALEXANDRU BORZA" ABRUD (CUI 4562940)
- Furnizor / câștigător
- MEDICLIM S.R.L. (CUI RO6300279)
- Cod CPV
- 33124131-2 · Benzi reactive (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.508 RON
- Valoare atribuită
- 899,33 RON 40,4% sub estimat
- Data publicării
- 15.06.2026 13:39
- Termen limită
- 21.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 17.06.2026 09:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
899,33 RON
din 1.508 RON estimat
40,4%
Adjudecat la 59,6% din estimat · economie 608,67 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.