Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Oferta role parcometre iunie 2026
- Număr anunț
- DA40642099
- Autoritate contractantă
- Serviciul Public de Exploatare a Patrimoniului Municipiului Pitesti (CUI RO18812396)
- Furnizor / câștigător
- ADDFAB ALUMINIUM SRL (CUI RO34895431)
- Cod CPV
- 30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.825 RON
- Valoare atribuită
- 10.825 RON
- Data publicării
- 16.06.2026 15:16
- Termen limită
- 22.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 17.06.2026 09:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
10.825 RON
din 10.825 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro