Atribuită Anunț de participare

CONTRACT FURNIZARE AUTOGUNOIERE COMPACTOARE

Număr anunț
CN1011992
Autoritate contractantă
SALUBRIS S.A. (CUI RO14816433)
Furnizor / câștigător
GRADINARIU IMPORT EXPORT SRL (CUI 5348490)
Cod CPV
34144512-0 · Vehicule de compactare a deseurilor menajere (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.730.000 RON
Valoare atribuită
4.828.980 RON
Data publicării
12.06.2019 01:41
Anunț de atribuire
CAN1019976
Termen limită
15.07.2019 15:00
Număr TED (JOUE)
2019/S 111-271375
Documentație de atribuire
DF1051057

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Estimat: 4.730.000 RON Adjudecat: 4.828.980 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 furnizare autogunoiere compactoare 7mc 1.040.000 RON B.T. BEST TOOLS COMPANY 1.140.000 RON
2 furnizare autogunoiere compactoare 15mc 3.690.000 RON GRADINARIU IMPORT EXPORT S.R.L. 3.688.980 RON

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

4.828.980 RON

din 4.730.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.