Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Scalele de depresie, anxietate și stres (DASS-21R)
- Număr anunț
- DA40654284
- Autoritate contractantă
- SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
- Furnizor / câștigător
- COGNITROM S.R.L. (CUI RO14033431)
- Cod CPV
- 33156000-8 · Material de testare psihologica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 578,51 RON
- Valoare atribuită
- 578,51 RON
- Data publicării
- 18.06.2026 08:14
- Termen limită
- 23.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 18.06.2026 08:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
578,51 RON
din 578,51 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro