Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de asigurare garantie-extindere garantie DJI CARE ENTERPRISE BASIC

Număr anunț
DA40652907
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA PRUT BARLAD (CUI 23780878)
Furnizor / câștigător
SURVEY TOPO SOLUTIONS S.A. (CUI RO31231820)
Cod CPV
66517200-9 · Servicii de asigurare de garantie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.892 RON
Valoare atribuită
8.892 RON
Data publicării
17.06.2026 15:16
Termen limită
23.06.2026 17:00
Data finalizării
18.06.2026 08:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.892 RON

din 8.892 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.