Ofertă acceptată Cumpărare directă

SISTEME ANTIDEFENESTARE FERESTRE VORNE ref 22686

Număr anunț
DA40643915
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
DECOR PLUS SRL (CUI RO17791236)
Cod CPV
44316510-6 · Feronerie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.101,20 RON
Valoare atribuită
5.101,20 RON
Data publicării
17.06.2026 08:36
Termen limită
22.06.2026 17:00
Data finalizării
18.06.2026 08:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.101,20 RON

din 5.101,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.