Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 20,6% sub estimat

Achizitie aparatura medicala

Număr anunț
SCN1045811
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL PROF DR IRINEL POPESCU BAILESTI (CUI 4554408)
Furnizor / câștigător
LIAMED SRL (CUI 10188824)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
240.900 RON
Valoare atribuită
191.285 RON 20,6% sub estimat
Data publicării
13.06.2019 16:17
Anunț de atribuire
SCNA1020132
Termen limită
28.06.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1051932

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (7)

Estimat: 240.900 RON Adjudecat: 191.285 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 HOLTER ECG 10.600 RON Anulat
2 MONITOR FUNCTII VITALE 93.000 RON LUAN VISION SRL 67.485 RON ↓27,4%
3 MICROSCOP LABORATOR 2.600 RON Anulat
4 MONITOR FETAL 4.200 RON LIAMED 123.800 RON
5 LAVOAR PENTRU SPALARE ASEPTICA CU UN POST 5.500 RON Anulat
6 TERMOSTAT 100 L 5.000 RON Anulat
7 STERILIZATOR CU ABURI 120.000 RON

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
LUAN VISION SRL CUI RO23801784
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
LIAMED SRL CUI RO 10188824
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
MEDAGO SRL CUI RO 27848607

Valoare atribuită

191.285 RON

din 240.900 RON estimat 20,6%

Adjudecat la 79,4% din estimat · economie 49.615 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.