Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Piese de schimb pentru echipamente de securitate
- Număr anunț
- SCN1045800
- Autoritate contractantă
- R.A. AEROPORTUL IASI (CUI 9671409)
- Furnizor / câștigător
- UTI CONSTRUCTION AND FACILITY MANAGEMENT S.A. (CUI 18165761)
- Cod CPV
- 34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 22.000 RON
- Valoare atribuită
- 21.986 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 13.06.2019 15:48
- Anunț de atribuire
- SCNA1019251
- Termen limită
- 20.06.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1051930
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini piese de schimb echipamente de securitate.pdf.p7s
- FisaDate_DF1051930.pdf
- Formulare furnizare piese schimb.docx.p7s
- Model contract furnizare piese securitate IONSCAN.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
UTI FACILITY MANAGEMENT CUI 18165761
Valoare atribuită
21.986 RON
din 22.000 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 14 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.