Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 41,5% sub estimat
Acord-cadru de furnizare pentru achiziționarea de tonere
- Număr anunț
- SCN1045784
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII UM 02534 IASI (CUI 4540054)
- Furnizor / câștigător
- MANOPRINTING SYSTEM SRL (CUI 18088960)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.907,50 RON
- Valoare atribuită
- 11.067 RON 41,5% sub estimat
- Data publicării
- 13.06.2019 15:21
- Anunț de atribuire
- SCNA1020231
- Termen limită
- 01.07.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1051916
Documente
Documentația de atribuire
- 2 II CAIET DE SARCINI_tonere_format editabil.doc.p7s
- 2 IIIAcord cadru forma finala tonere.doc.p7s
- 2 IV Contract subsecvent de furnizare (proiect) BUN.doc.p7s
- 2 V modele de formulare.doc.p7s
- Documentație Instructiuni catre ofertanti_tonere.pdf.p7s
- FisaDate_DF1051916.pdf
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MANOPRINTING SYSTEM SRL CUI RO 18088960
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
MEDA CONSULT SRL CUI RO 15730038
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Valoare atribuită
11.067 RON
din 18.907,50 RON estimat
41,5%
Adjudecat la 58,5% din estimat · economie 7.840,50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.