Atribuită
Anunț de participare
Execuţie lucrări in cadrul proiectului "Modernizare camine culturale in localitățile Ciuta și Corni, comuna Bicaz, judetul Maramures"-Lot 1: "Executie lucrari pentru modernizare camin cultural Ciuta"
- Număr anunț
- SCN1045739
- Autoritate contractantă
- COMUNA BICAZ (CUI 3627358)
- Furnizor / câștigător
- TRUCK SPED SRL (CUI 3811082)
- Cod CPV
- 45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.062.357,50 RON
- Valoare atribuită
- 1.062.075,86 RON
- Data publicării
- 13.06.2019 11:52
- Anunț de atribuire
- SCNA1025028
- Termen limită
- 05.07.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1051716
Documente
Documentația de atribuire
- 10.Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
- 12.10 Formulare F1-F6 Ciuta.part1-semnat.rar.p7s
- 12.10. Formulare F1-F6 Ciuta.part2-semnat.rar.p7s
- 12.10. Formulare F1-F6 Ciuta.part3-semnat.rar.p7s
- 12.1. Memoriu tehnic Bicaz 7.6 Lot 1-semnat-semnat.pdf.p7s
- 12.2. Memorii specialitati Bicaz 7.6 Lot 1-semnat-semnat.pdf.p7s
- 12.3. Caiete de sarcini Bicaz 7.6 Lot 1.part1-semnat.rar.p7s
- 12.3. Caiete de sarcini Bicaz 7.6 Lot 1.part2-semnat.rar.p7s
- 12.3. Caiete de sarcini Bicaz 7.6 Lot 1.part3-semnat.rar.p7s
- 12.4. Program control Bicaz 7.6 Lot 1-semnat-semnat.pdf.p7s
- 12.8. Anexe Ciuta Bicaz 7.6 Lot 1-semnat-semnat.pdf.p7s
- 12.9. Parte Desenata Ciuta Bicaz 7.6 Lot 1.part1-semnat.rar.p7s
- 12.9. Parte Desenata Ciuta Bicaz 7.6 Lot 1.part2-semnat.rar.p7s
- 8.Clauze contractuale-semnat.pdf.p7s
- 9.Formulare-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1051716.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TRUCK SPED SRL CUI RO 3811082
Valoare atribuită
1.062.075,86 RON
din 1.062.357,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro