Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatie imprimanta - Sediul DGASPC Neamt

Număr anunț
DA40646162
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Neamt (CUI 9648872)
Furnizor / câștigător
MAXX COMPUTERS SRL (CUI RO14324031)
Cod CPV
50312000-5 · Repararea si intretinerea echipamentului informatic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
247,93 RON
Valoare atribuită
247,93 RON
Data publicării
17.06.2026 10:28
Termen limită
22.06.2026 17:00
Data finalizării
18.06.2026 08:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

247,93 RON

din 247,93 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.