Atribuită
Anunț de participare
Achiztia serviciilor de asistenta tehnica pentru proiectul: „Modernizare infrastructura strazi pentru accesul între zona centrala si Ocna Dej - Strazile: Mihai Viteazu, Minerilor, Albastrelelor, Tiblesului, Eroilor, Pinticului” SMIS 118103
- Număr anunț
- CN1014917
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL DEJ (CUI 4349179)
- Furnizor / câștigător
- FIP CONSULTING (CUI 18423208)
- Cod CPV
- 71356200-0 · Servicii de asistenta tehnica (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 130.000 RON
- Valoare atribuită
- 129.990 RON
- Data publicării
- 10.09.2019 02:11
- Anunț de atribuire
- CAN1024432
- Termen limită
- 18.10.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 174-424328
- Documentație de atribuire
- DF1061673
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini-Asistenta tehnica Pintic.pdf.p7s
- Contract servicii -asistenta tehnica -.pdf.p7s
- FisaDate_DF1061673.pdf
- Formulare -Asistenta tehnica Pintic.pdf.p7s
- PT instalatii electrice 118103.pdf.p7s
- PT partea Desenata drumuri.pdf.p7s
- PT partea scrisa drumuri.pdf.p7s
- PT VOL III SEMAFORIZARE.pdf.p7s
- PT VOL II ST AUTOBUZ ARH.pdf.p7s
- PT VOL II ST AUTOBUZ ELECTRICE.pdf.p7s
- PT VOL IV O SANTIER.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
F.I.P. CONSULTING SRL CUI RO 18423208
Valoare atribuită
129.990 RON
din 130.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro