Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 4,3% sub estimat
FURNIZARE ROLE PENTRU TRANSPORTOARELE CU BANDĂ 3A – B: ROLE Di 133x600 (30 buc) şi ROLE Li 108x370 (100 buc)
- Număr anunț
- SCN1045683
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA COMPLEXUL ENERGETIC HUNEDOARA S.A. (CUI RO30855230)
- Furnizor / câștigător
- SITOS SRL (CUI 6816963)
- Cod CPV
- 42419810-7 · Piese pentru transportoare cu benzi (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 22.040 RON
- Valoare atribuită
- 21.090 RON 4,3% sub estimat
- Data publicării
- 13.06.2019 08:14
- Anunț de atribuire
- SCNA1023556
- Termen limită
- 03.07.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1051777
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SITOS SRL CUI RO 6816963
Valoare atribuită
21.090 RON
din 22.040 RON estimat
4,3%
Adjudecat la 95,7% din estimat · economie 950 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.