Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat

Furnizarea şi montarea elementelor de mobilier urban necesare a se amplasa pe raza Municipiului Braşov.

Număr anunț
SCN1045679
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BRASOV (CUI 4384206)
Furnizor / câștigător
URBANMETAL CONCEPT SRL (CUI 14462719)
Cod CPV
34928400-2 · Mobilier urban (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
992.857,14 RON
Valoare atribuită
989.950 RON 0,3% sub estimat
Data publicării
13.06.2019 07:55
Anunț de atribuire
SCNA1024660
Termen limită
28.06.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1051741

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
CLAROM TRANS SRL CUI RO19256531

Valoare atribuită

989.950 RON

din 992.857,14 RON estimat 0,3%

Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 2.907,14 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.