Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,4% sub estimat
Calculatoare personale tip desktop 350 bucati
- Număr anunț
- CN1012068
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TRANSILVANIA BRASOV (CUI RO4317754)
- Furnizor / câștigător
- ASK 4 IT SRL (CUI 23469430)
- Cod CPV
- 30213000-5 · Computere personale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 726.470,50 RON
- Valoare atribuită
- 716.450 RON 1,4% sub estimat
- Data publicării
- 13.06.2019 01:39
- Anunț de atribuire
- CAN1020940
- Termen limită
- 15.07.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 112-274564
- Documentație de atribuire
- DF1051414
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini - calculatoare 350.docx.p7s
- FisaDate_DF1051414.pdf
- Formulare produse.docx.p7s
- Formular propunere financiara - bunuri.xlsx.p7s
- model contract.docx.p7s
- Propunere tehnica - produse.docx.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ASK 4 IT SRL CUI RO 23469430
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
2NET COMPUTER SRL CUI RO 8586712
Valoare atribuită
716.450 RON
din 726.470,50 RON estimat
1,4%
Adjudecat la 98,6% din estimat · economie 10.020,50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.