Atribuită
Anunț de participare
Acord cadru de furnizare camere video si punere in functiune, serviciu de transport a semnalului date/video de la camerele video la dispecerat si mentenanta sistem de supraveghere video pentru o perioada de 36 de luni.
- Număr anunț
- CN1012083
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL ORADEA (CUI 4230487)
- Furnizor / câștigător
- RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
- Cod CPV
- 32333200-8 · Camere video (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.164.040 RON
- Valoare atribuită
- 4.070.173,19 RON
- Data publicării
- 13.06.2019 01:37
- Anunț de atribuire
- CAN1025187
- Termen limită
- 17.07.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 112-274553
- Documentație de atribuire
- DF1051475
Documente
Documentația de atribuire
- Documentatie Atribuire_Instructiuni Ofertanti, Caiet Sarcini si Formulare CAMERE VIDEO.doc.p7s
- FisaDate_DF1051475.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
RCS & RDS S.A. CUI 5888716
Subcontractanți 1
NEXIA CONSULTING SRL CUI RO 13186178
Valoare atribuită
4.070.173,19 RON
din 3.164.040 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro