Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 29,3% sub estimat
Magiun de prune pentru evenimentele PRES RO UE 2019
- Număr anunț
- SCN1015777
- Autoritate contractantă
- Ministerul Afacerilor Externe (CUI 4266863)
- Furnizor / câștigător
- SONIMPEX TOPOLOVENI SRL (CUI 3821833)
- Cod CPV
- 15332290-3 · Dulceturi (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 451.000 RON
- Valoare atribuită
- 319.000 RON 29,3% sub estimat
- Data publicării
- 11.09.2018 16:19
- Anunț de atribuire
- SCNA1009940
- Termen limită
- 24.09.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1022809
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1022809.pdf
- Formulare si modele de documente.doc.p7s
- Formulare si modele de documente.pdf.p7s
- proiect acord cadru.pdf.p7s
- proiect contract subsecvent.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
SONIMPEX TOPOLOVENI SRL CUI 3821833
Valoare atribuită
319.000 RON
din 451.000 RON estimat
29,3%
Adjudecat la 70,7% din estimat · economie 132.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.