Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,6% sub estimat
Servicii de asistenţă tehnică prin diriginţi de şantier pentru obiectivul de investiţie: ,, Executie utilităţi bloc locuinţe ANL str. I.I. De la Brad 1/E etapa I-pt specialişti în sănătate, HCL 384/2017”. Cod unic de identificare:14756536-2018-184
- Număr anunț
- CN1005024
- Autoritate contractantă
- Municipiul Timisoara (CUI 14756536)
- Furnizor / câștigător
- H.C. & D. CONSTRUCT SRL (CUI 15157225)
- Cod CPV
- 71311100-2 · Servicii de asistenta in domeniul lucrarilor publice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.064,62 RON
- Valoare atribuită
- 1.950 RON 5,6% sub estimat
- Data publicării
- 11.10.2018 02:09
- Anunț de atribuire
- CAN1011840
- Termen limită
- 20.11.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 196-443368
- Documentație de atribuire
- DF1018506
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet sarcini diriginti utilitati bloc ANL.pdf.p7s
- Contract diriginti executie utilitati bloc ANL.pdf.p7s
- FisaDate_DF1018506.pdf
- FORMULARE - diriginti santier utilitati bloc ANL.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
H.C. & D. CONSTRUCT SRL CUI 15157225
Valoare atribuită
1.950 RON
din 2.064,62 RON estimat
5,6%
Adjudecat la 94,4% din estimat · economie 114,62 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.