Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,5% sub estimat
Combustibil lichid pentru încălzire
- Număr anunț
- SCN1015745
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI HARGHITA (CUI 9798918)
- Furnizor / câștigător
- ALESOIL SRL (CUI 32485940)
- Cod CPV
- 09130000-9 · Petrol si produse distilate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 414.960 RON
- Valoare atribuită
- 392.096 RON 5,5% sub estimat
- Data publicării
- 11.09.2018 15:43
- Anunț de atribuire
- SCNA1006933
- Termen limită
- 24.09.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1023259
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini combustibil incalzire CIA GH si CPCHS TP 2018.pdf.p7s
- Draft acord-cadru combustibil 2018.docx.p7s
- Draft contract subsecvent combustibil 2018.docx.p7s
- FisaDate_DF1023259.pdf
- Modele de formulare combustibil incalzire 2018.doc.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ALESOIL SRL CUI RO 32485940
Oferta 2
Individuala
Ofertant
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL CUI RO 12751583
Oferta 3
Individuala
Ofertant
ALMATAR TRANS SRL CUI RO 13573930
Valoare atribuită
392.096 RON
din 414.960 RON estimat
5,5%
Adjudecat la 94,5% din estimat · economie 22.864 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.