Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 21,4% sub estimat
Echipamente IT necesare derularii proiectului "COMUNITARIA – Intervenție personalizată pentru reducerea marginalizării în Comuna Coțofenii din Față" CUI 16449961 / 2018 / nr. 4 pozitie PAAP
- Număr anunț
- SCN1015543
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMAZIALA COTOFENII DIN FATA (CUI 16449961)
- Furnizor / câștigător
- SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
- Cod CPV
- 30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 99.587,42 RON
- Valoare atribuită
- 78.245 RON 21,4% sub estimat
- Data publicării
- 11.09.2018 13:58
- Anunț de atribuire
- SCNA1013905
- Termen limită
- 28.09.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1021673
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- Centralizator de preturi.doc.p7s
- FisaDate_DF1021673.pdf
- model contract furnizare.doc.p7s
- Modele formulare.odt.p7s
DUAE
Loturi (8)
Estimat: 99.587,42 RON Adjudecat: 78.245 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Computere portabile | 77.731,10 RON | — | |
| 2 | Imprimanta multifunctionala | 9.140,34 RON | — | |
| 3 | aparat foto-video | 1.812,61 RON | — | |
| 4 | ecran proiecție | 403,36 RON | — | |
| 5 | imprimante | 4.201,70 RON | — | |
| 6 | memorii USB | 273,10 RON | — | |
| 7 | tablă interactivă | 3.924,37 RON | — | |
| 8 | videoproiector | 2.100,84 RON | Sharolt Group | 78.245 RON |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
SHAROLT GROUP SRL CUI RO 2329841
Oferta 2
Individuala
Ofertant
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Valoare atribuită
78.245 RON
din 99.587,42 RON estimat
21,4%
Adjudecat la 78,6% din estimat · economie 21.342,42 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.