Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Achizitie autospeciala de stingere a incendiilor pentru dotarea SVSU din comuna Dumbraveni, jud. Suceava.
- Număr anunț
- SCN1045900
- Autoritate contractantă
- COMUNA DUMBRAVENI (CUI 4244210)
- Furnizor / câștigător
- GRADINARIU IMPORT EXPORT SRL (CUI 5348490)
- Cod CPV
- 34144210-3 · Vehicule de pompieri (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 741.496,50 RON
- Valoare atribuită
- 741.000 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 14.06.2019 15:56
- Anunț de atribuire
- SCNA1021813
- Termen limită
- 05.07.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1051896
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1051896.pdf
- Fisa Date.pdf.p7s
- Formulare.docx.p7s
- ModelContract_DF1051896.pdf
- Model contract.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GRADINARIU IMPORT EXPORT SRL CUI RO 5348490
Valoare atribuită
741.000 RON
din 741.496,50 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 496,50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.