Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 4,1% sub estimat
Elaborare Proiect tehnic, Detalii de executie, Documentatii pentru obtinerea acordurilor, avizelor si autorizatiilor si Asistenta tehnica din partea proiectantului pentru obiectivul “Extinderea si reabilitarea cladirii „Casei Tineretului”, satul Stulpicani, comuna Stulpicani, judetul Suceava”
- Număr anunț
- SCN1045892
- Autoritate contractantă
- COMUNA STULPICANI (Primaria Comunei Stulpicani) (CUI 4326728)
- Furnizor / câștigător
- VIA PRO IT CONSULTING SRL (CUI 27399915)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 29.000 RON
- Valoare atribuită
- 27.800 RON 4,1% sub estimat
- Data publicării
- 14.06.2019 15:17
- Anunț de atribuire
- SCNA1021404
- Termen limită
- 25.06.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1052019
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini Stulpicani casa tineretului (2)-semnat.pdf.p7s
- CU Casa Tineretului(1)-semnat.pdf.p7s
- DALI parte desenata-semnat.pdf.p7s
- DALI parte scrisa-semnat.pdf.p7s
- Expertiza tehnica casa tineretului (1)-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1052019.pdf
- formulare casa Tineretului-semnat.pdf.p7s
- Liste de cantitati casa tineretului-semnat.pdf.p7s
- Scenariu de securitate la incendiu-semnat.pdf.p7s
- Studiu geotehnic casa tineretului-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
VIA PRO IT CONSULTING SRL CUI 27399915
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ETALON POL CONSULT S.R.L. CUI 33457190
Valoare atribuită
27.800 RON
din 29.000 RON estimat
4,1%
Adjudecat la 95,9% din estimat · economie 1.200 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.