Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 15,0% sub estimat
Servicii de asigurare de raspundere civila auto pentru autovehiculele si utilajele apartinand parcului auto al DRDP Cluj
- Număr anunț
- SCN1045890
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
- Cod CPV
- 66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 171.237,86 RON
- Valoare atribuită
- 145.577 RON 15,0% sub estimat
- Data publicării
- 14.06.2019 15:03
- Anunț de atribuire
- SCNA1019920
- Termen limită
- 26.06.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1051970
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.PDF.p7s
- Carti de identitate.part1.rar.p7s
- Carti de identitate.part2.rar.p7s
- Carti de identitate.part3.rar.p7s
- Carti de identitate.part4.rar.p7s
- Carti de identitate.part5.rar.p7s
- Carti de identitate.part6.rar.p7s
- Contract model.PDF.p7s
- FisaDate_DF1051970.pdf
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA CUI RO 6120740
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. CUI 14360018
Valoare atribuită
145.577 RON
din 171.237,86 RON estimat
15,0%
Adjudecat la 85,0% din estimat · economie 25.660,86 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.