Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 3,9% sub estimat

Furnizare buldoexcavator aferent proiectului „Monitorizarea şi protejarea în comun a mediului înconjurător în Bazinul Mării Negre” cod eMS BSB538

Număr anunț
SCN1045889
Autoritate contractantă
CONSILIUL JUDETEAN CONSTANTA (CUI 2981739)
Furnizor / câștigător
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI 13813188)
Cod CPV
43262000-7 · Utilaje excavatoare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
519.093,28 RON
Valoare atribuită
498.940 RON 3,9% sub estimat
Data publicării
14.06.2019 14:55
Anunț de atribuire
SCNA1021990
Termen limită
03.07.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1049610

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

498.940 RON

din 519.093,28 RON estimat 3,9%

Adjudecat la 96,1% din estimat · economie 20.153,28 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.