Atribuită
Anunț de participare
ACHIZITIA DE SUSTINATOARE DE EFORT, MEDICAMENTE SI CONSUMABILE MEDICALE
- Număr anunț
- SCN1045884
- Autoritate contractantă
- FEDERATIA ROMANA DE LUPTE (CUI 4204143)
- Furnizor / câștigător
- SMART NUTRITION SRL (CUI 30598810)
- Cod CPV
- 33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 601.187,52 RON
- Data publicării
- 14.06.2019 14:35
- Anunț de atribuire
- SCNA1020921
- Termen limită
- 25.06.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1052119
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini_2019.doc.p7s
- FisaDate_DF1052119.pdf
- instructiuni pentru ofertanti.docx.p7s
- MODELE DE FORMULARE.docx.p7s
DUAE
Loturi (8)
Estimat: 601.187,52 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | SUPLIMENTE MINERALE | 40.550 RON | GOLDNUTRITION EEC | — |
| 2 | SUPLIMENTE MINERALE | 50.460 RON | PROFESSIONAL FARMA LINE | — |
| 3 | SUPLIMENTE MINERALE | 57.350 RON | SMART NUTRITION SRL | — |
| 4 | SUPLIMENTE MINERALE | 22.600 RON | SMART NUTRITION SRL | — |
| 5 | SUPLIMENTE MINERALE | 57.210 RON | SMART NUTRITION SRL | — |
| 6 | SUPLIMENTE MINERALE | 37.500 RON | Recosport | — |
| 7 | MEDICAMENTE SI ALTE PRODUSE FARMACEUTICE | 292.577,52 RON | PROFESSIONAL FARMA LINE | — |
| 8 | consumabile medicale | 42.940 RON | PROFESSIONAL FARMA LINE | — |
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PROFESSIONAL FARMA LINE SRL CUI RO13637588
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SMART NUTRITION SRL CUI RO30598810
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
RECOSPORT SRL CUI RO28735800
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.