Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,8% sub estimat
Rampe semnalizare optică și acustică (rampă luminoasă, modul comandă și amplificare, inscripție) 15 bucati
- Număr anunț
- CN1015004
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL ARAD (CUI 3519925)
- Furnizor / câștigător
- RADIOCOM BIHOR SRL (CUI 25191453)
- Cod CPV
- 31620000-8 · Aparate de semnalizare acustica sau optica (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 98.319,32 RON
- Valoare atribuită
- 97.560 RON 0,8% sub estimat
- Data publicării
- 09.09.2019 14:46
- Anunț de atribuire
- CAN1025204
- Termen limită
- 11.10.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1061998
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
RADIOCOM BIHOR SRL CUI RO25191453
Valoare atribuită
97.560 RON
din 98.319,32 RON estimat
0,8%
Adjudecat la 99,2% din estimat · economie 759,32 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.