Atribuită
Anunț de participare
INCARCATOR FRONTAL PE PNEURI
- Număr anunț
- CN1015001
- Autoritate contractantă
- S.C. CONFORT URBAN S.R.L. (CUI RO1875349)
- Furnizor / câștigător
- BERGERAT MONNOYEUR SRL (CUI 11359868)
- Cod CPV
- 43250000-0 · Incarcatoare cu bena frontala (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 732.500 RON
- Valoare atribuită
- 732.350 RON
- Data publicării
- 13.09.2019 11:35
- Anunț de atribuire
- CAN1025676
- Termen limită
- 10.10.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 176-427907
- Documentație de atribuire
- DF1061906
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI NR.10548-29.08.2019.pdf.p7s
- DRAFT CONTRACT.pdf.p7s
- duae.pdf.p7s
- duae.xml.p7s
- FisaDate_DF1061906.pdf
- F.IV.4.2-1 - Formular de oferta-incarcator 06.09.2019odt.odt.p7s
- Formulare incarcator 06.09.2019.odt.p7s
- Instructiuni ofertanti nr.10814-05.09.2019.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BERGERAT MONNOYEUR SRL CUI 11359868
Valoare atribuită
732.350 RON
din 732.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro