Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 2,8% sub estimat

Furnizare buldoexcavator pe pneuri cu atasamente

Număr anunț
SCN1045838
Autoritate contractantă
COMUNA CALATELE (CUI 5626626)
Furnizor / câștigător
VECTRA EXIM SRL (CUI 4056411)
Cod CPV
43262100-8 · Excavatoare mecanice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
378.151,26 RON
Valoare atribuită
367.460 RON 2,8% sub estimat
Data publicării
14.06.2019 09:17
Anunț de atribuire
SCNA1020870
Termen limită
25.06.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1051963

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
VECTRA EXIM SRL CUI RO 4056411

Valoare atribuită

367.460 RON

din 378.151,26 RON estimat 2,8%

Adjudecat la 97,2% din estimat · economie 10.691,26 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.