Atribuită
Anunț de participare
Sistem integrat telemedicina (holtere, EKG 12 canale, EKG 3 canale, Software dispecerat ambulanta)
- Număr anunț
- CN1012082
- Autoritate contractantă
- COMPLEXUL MULTIFUNCTIONAL CARAIMAN (CUI 23410107)
- Furnizor / câștigător
- MINIMED SOLUTIONS SRL (CUI 23144897)
- Cod CPV
- 33195000-3 · Sistem de monitorizare a pacientilor (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.750.000 RON
- Valoare atribuită
- 8.750.000 RON
- Data publicării
- 14.06.2019 01:38
- Anunț de atribuire
- CAN1021067
- Termen limită
- 17.07.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 113-276597
- Documentație de atribuire
- DF1051391
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini.pdf.p7s
- contract.pdf.p7s
- declaratie 63.pdf.p7s
- FisaDate_DF1051391.pdf
- formulare.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MINIMED SOLUTIONS SRL CUI RO 23144897
Valoare atribuită
8.750.000 RON
din 8.750.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro