Atribuită
Anunț de participare
Proiectare , asistenta tehnica și execuție lucrări pentru realizarea obiectivului ”MODERNIZARE DJ 172, KM 10+546 – 23 +543 DN17 (COCIU)-MOCOD, KM 23+680 - 34+160 MOCOD-ZAGRA”.
- Număr anunț
- CN1012071
- Autoritate contractantă
- Judetul Bistrita-Nasaud (CUI 4347550)
- Furnizor / câștigător
- FRASINUL SRL (CUI 12337680)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 60.972.164,47 RON
- Valoare atribuită
- 67.800.754,02 RON
- Data publicării
- 14.06.2019 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1028181
- Termen limită
- 14.08.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 113-276354
- Documentație de atribuire
- DF1050861
Documente
Documentația de atribuire
- 04.Modele formulare rev 3-semnat.pdf.p7s
- 08.Formular de Propunere tehnica Rev. 3-semnat.pdf.p7s
- Avize semnat.rar
- Caiet de sarcini Cociu-Mocod Rev. 3.pdf
- Certificat de urbanism 19-02.07.2018-semnat.pdf.p7s
- COCIU-MOCOD contract rev.2-semnat.pdf.p7s
- DJ 172 Cociu-Mocod, Mocod-Zagra - Expertiza tehnica-semnat.pdf.p7s
- DJ 172 Cociu-Mocod, Mocod-Zagra - Parte desenata-semnat.pdf.p7s
- DJ 172 Cociu-Mocod, Mocod-Zagra - Parte scrisa-semnat.pdf.p7s
- DJ 172 Cociu-Mocod, Mocod-Zagra - Studiu geo vizat Af-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1050861.pdf
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
FRASINUL SRL CUI RO12337680
Terți susținători 1
CONSITRANS SRL CUI RO 2629539
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ANTREPRIZA DE REPARATII SI LUCRARI A R L CLUJ SA CUI RO 9478840
Subcontractanți 3
ROLAND SURVEY S.R.L. CUI RO28397157
STARCOM EXIM SRL CUI RO 8030228
TOTAL PROIECT SRL CUI RO 16049000
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
DIFERIT SRL CUI RO 13845570
Subcontractanți 3
CONSTRUCŢII FEROVIARE MUREŞ SA CUI RO 11814659
ENERGO POWER SRL CUI RO 21779923
VIBO INSTAL S.R.L. CUI 26085884
Terți + subcontractanți 1
SC DP CONS SRL CUI RO16682486
Valoare atribuită
67.800.754,02 RON
din 60.972.164,47 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro