Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 12,1% sub estimat

“COMBUSTIBILI VRAC FĂRĂ ACCIZĂ PENTRU NAVE”

Număr anunț
CN1012066
Autoritate contractantă
AUTORITATEA NAVALA ROMANA (CUI 11055818)
Furnizor / câștigător
KASANDRA IMPEX SRL (CUI 8925703)
Cod CPV
09134220-5 · Motorina (EN 590) (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.036.800 RON
Valoare atribuită
911.722,50 RON 12,1% sub estimat
Data publicării
14.06.2019 01:35
Anunț de atribuire
CAN1024066
Termen limită
22.07.2019 15:00
Număr TED (JOUE)
2019/S 113-276748
Documentație de atribuire
DF1051523

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (5)

Adjudecat: 911.722,50 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 CĂPITANIA ZONALĂ TULCEA
2 CĂPITANIA ZONALĂ GALAȚI KASANDRA IMPEX S.R.L. 117.700 RON
3 CĂPITANIA ZONALĂ DROBETA TR.SEVERIN
4 CĂPITANIA ZONALĂ GIURGIU KASANDRA IMPEX S.R.L. 5 contracte 794.022,50 RON
KASANDRA IMPEX S.R.L. · contract 7141 · 25.01.2021 235.400 RON
KASANDRA IMPEX S.R.L. · contract 116272 · 30.10.2019
KASANDRA IMPEX S.R.L. · contract 42 · 07.01.2022 303.600 RON
KASANDRA IMPEX S.R.L. · contract 116278 · 30.10.2019 19.622,50 RON
KASANDRA IMPEX S.R.L. · contract 133723 · 12.12.2019 235.400 RON
5 CĂPITANIA ZONALĂ CONSTANȚA

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
KASANDRA IMPEX SRL CUI RO 8925703
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
OMV PETROM SA CUI RO 1590082

Valoare atribuită

911.722,50 RON

din 1.036.800 RON estimat 12,1%

Adjudecat la 87,9% din estimat · economie 125.077,50 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.