Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 39,1% sub estimat
ECHIPAMENT SPORTIV HOCHEI PE GHEATA
- Număr anunț
- CN1015089
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 02301 (CUI 4267281)
- Furnizor / câștigător
- TAXICOM SPORT SRL (CUI 32491950)
- Cod CPV
- 37411200-4 · Echipament de patinaj si de hochei pe gheata (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 149.037,25 RON
- Valoare atribuită
- 90.750 RON 39,1% sub estimat
- Data publicării
- 11.09.2019 15:19
- Anunț de atribuire
- CAN1024131
- Termen limită
- 14.10.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1062308
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET SARCINI.doc.p7s
- CLAUZE CONTRACTUALE.docx.p7s
- FisaDate_DF1062308.pdf
- Informatii ofertanti.doc.p7s
- MODELE DE FORMULARE.doc.p7s
DUAE
Loturi (3)
Estimat: 149.037,25 RON Adjudecat: 90.750 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Echipament sportiv hochei pe gheata | 62.612,43 RON | Anulat | — |
| 2 | Alte obiecte de inventar hochei pe gheață | 84.891,22 RON | — | |
| 3 | Materiale hochei pe gheață hochei pe gheață | 1.533,60 RON | TAXICOM SPORT SRL | 90.750 RON |
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TAXICOM SPORT SRL CUI 32491950
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TAXICOM SPORT SRL CUI 32491950
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TAXICOM SPORT SRL CUI 32491950
Valoare atribuită
90.750 RON
din 149.037,25 RON estimat
39,1%
Adjudecat la 60,9% din estimat · economie 58.287,25 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.