Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,5% sub estimat
DS19.2019. Achizitie de servicii pentru participarea agentilor economici la Targul Internațional New York Couture Show/SUA (06 – 08.10.2019)
- Număr anunț
- CN1012256
- Autoritate contractantă
- Ministerul pentru Mediul de Afaceri, Comert si Antreprenoriat (CUI 36904021)
- Furnizor / câștigător
- OLIMPIC INTERNATIONAL TURISM SRL (CUI 6519768)
- Cod CPV
- 79950000-8 · Servicii de organizare de expozitii, de targuri si de congrese (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 572.098,09 RON
- Valoare atribuită
- 569.345,03 RON 0,5% sub estimat
- Data publicării
- 18.06.2019 16:05
- Anunț de atribuire
- CAN1020877
- Termen limită
- 22.07.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1052216
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa deviz.pdf.p7s
- Caiet sarcini NY Couture.pdf.p7s
- Draft contract NY Couture.pdf.p7s
- FisaDate_DF1052216.pdf
- Formulare.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OLIMPIC INTERNATIONAL TURISM SRL CUI RO 6519768
Valoare atribuită
569.345,03 RON
din 572.098,09 RON estimat
0,5%
Adjudecat la 99,5% din estimat · economie 2.753,06 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.