Atribuită Anunț de participare

Proiectare (PT+DDE) si executie - Pod pe DJ 245E, km 2+705

Număr anunț
SCN1046005
Autoritate contractantă
JUDETUL VASLUI (CUI 3394171)
Furnizor / câștigător
NOMIS 2003 SRL (CUI 15193295)
Cod CPV
45221111-3 · Lucrari de constructii de poduri rutiere (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.465.771,18 RON
Valoare atribuită
7.449.048,23 RON
Data publicării
18.06.2019 14:31
Anunț de atribuire
SCNA1021632
Termen limită
15.07.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1052102

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
NOMIS 2003 SRL CUI RO 15193295
Asociați 1
CAM PROIECT SRL CUI RO33530674

Valoare atribuită

7.449.048,23 RON

din 4.465.771,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.