Atribuită
Anunț de participare
Executie lucrari de reparatii asfalt si trotuare la unitatile de invatamant si imobilele aflate in proprietatea sau administrarea Primariei Municipiului Oradea COD UNIC 4230487/2019/51 Acord cadru pe o perioada de 3 ani
- Număr anunț
- CN1012249
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL ORADEA (CUI 4230487)
- Furnizor / câștigător
- DRUMURI BIHOR SA (CUI 10980670)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.192.697,40 RON
- Valoare atribuită
- 2.608.855,13 RON
- Data publicării
- 18.06.2019 11:47
- Anunț de atribuire
- CAN1021495
- Termen limită
- 22.07.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1052130
Documente
Documentația de atribuire
- 2.Documentatie Atribuire_Instructiuni Ofertanti, Caiet Sarcini si Formulare exsecutie lucrari reparatii asfalt si trotuare.doc.p7s
- Asfaltari acord cadru-maxime.doc.p7s
- Asfaltari acord cadru - minime.doc.p7s
- Asfaltari cantitati maxime-subsecvent.doc.p7s
- Asfaltari cantitati minime-subsecvent.doc.p7s
- FisaDate_DF1052130.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DRUMURI BIHOR SA CUI RO 10980670
Valoare atribuită
2.608.855,13 RON
din 2.192.697,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro