Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 90,8% sub estimat
FURNIZARE ALIMENTE DE ORIGINE ANIMALA SI DE ORIGINE VEGETALA - 4 LOTURI
- Număr anunț
- CN1015068
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC NICOLAE MALAXA (CUI 4203938)
- Furnizor / câștigător
- OLYMEL FLAMINGO FOOD SRL (CUI 25347278)
- Cod CPV
- 15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.118.721,60 RON
- Valoare atribuită
- 102.717,55 RON 90,8% sub estimat
- Data publicării
- 14.09.2019 02:10
- Anunț de atribuire
- CAN1030341
- Termen limită
- 17.10.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 178-432944
- Documentație de atribuire
- DF1062075
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini .pdf.p7s
- FisaDate_DF1062075.pdf
- Model acord cadru si contract subsecvent.docx.p7s
- Modele de formulare .docx.p7s
DUAE
Loturi (4)
Adjudecat: 102.717,55 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ALIMENTE, PRODUSE BACANIE | — | OLYMEL FLAMINGO FOOD S.R.L. 13 contracte | 100.753,45 RON |
| OLYMEL FLAMINGO FOOD S.R.L. · contract 909 · 03.02.2020 | — | |||
| OLYMEL FLAMINGO FOOD S.R.L. · contract 1/909 · 10.02.2020 | 22.172 RON | |||
| OLYMEL FLAMINGO FOOD S.R.L. · contract 2/909 · 09.04.2020 | 2.727 RON | |||
| OLYMEL FLAMINGO FOOD S.R.L. · contract 3/909 · 06.05.2020 | 4.800,10 RON | |||
| OLYMEL FLAMINGO FOOD S.R.L. · contract 4/909 · 05.06.2020 | 5.045 RON | |||
| OLYMEL FLAMINGO FOOD S.R.L. · contract 5/909 · 14.07.2020 | 3.780,10 RON | |||
| OLYMEL FLAMINGO FOOD S.R.L. · contract 6/909 · 10.12.2020 | 8.602,50 RON | |||
| OLYMEL FLAMINGO FOOD S.R.L. · contract 12/909 · 30.12.2020 | 1.484,10 RON | |||
| OLYMEL FLAMINGO FOOD S.R.L. · contract 7/909 · 23.03.2021 | 6.175,45 RON | |||
| OLYMEL FLAMINGO FOOD S.R.L. · contract 8/909 · 21.04.2021 | 13.897,60 RON | |||
| OLYMEL FLAMINGO FOOD S.R.L. · contract 9/909 · 16.08.2021 | 7.122,50 RON | |||
| OLYMEL FLAMINGO FOOD S.R.L. · contract 10/909 · 11.10.2021 | 23.463 RON | |||
| OLYMEL FLAMINGO FOOD S.R.L. · contract 12/909 · 30.12.2021 | 1.484,10 RON | |||
| 2 | CONSERVE FRUCTE SI LEGUME, FRUCTE PROSPETE | — | OLYMEL FLAMINGO FOOD S.R.L. 2 contracte | 1.964,10 RON |
| OLYMEL FLAMINGO FOOD S.R.L. · contract 13/909 · 01.02.2022 | 1.484,10 RON | |||
| OLYMEL FLAMINGO FOOD S.R.L. · contract 11/909 · 13.12.2021 | 480 RON | |||
| 3 | PREPARATE DIN CARNE | — | Anulat | — |
| 4 | PESTE | — | Anulat | — |
Participanți · 7 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OLYMEL FLAMINGO FOOD SRL CUI RO25347278
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
COMIGA PROD IMPEX SRL CUI RO 3821620
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
STEDYAN COM SRL CUI RO 15779023
Valoare atribuită
102.717,55 RON
din 1.118.721,60 RON estimat
90,8%
Adjudecat la 9,2% din estimat · economie 1.016.004,05 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.