Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 71,0% sub estimat

ACORD CADRU LUCRARI REPARATII CURENTE

Număr anunț
SCN1045971
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII UNITATEA MILITARA 02033 IASI (CUI 14593609)
Furnizor / câștigător
INSTALCONST TECHNOLOGY S.R.L. (CUI 37428112)
Cod CPV
45231111-6 · Lucrari de demontare si de inlocuire a conductelor (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.264.464,12 RON
Valoare atribuită
946.999,08 RON 71,0% sub estimat
Data publicării
18.06.2019 09:44
Anunț de atribuire
SCNA1022613
Termen limită
10.07.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1052167

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
Terți susținători 1
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
OZICON SRL CUI RO 8475552
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

946.999,08 RON

din 3.264.464,12 RON estimat 71,0%

Adjudecat la 29,0% din estimat · economie 2.317.465,04 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.