Atribuită
Anunț de participare
Sistem de explorare functionala prin spectrometrie in infrarosu
- Număr anunț
- CN1015053
- Autoritate contractantă
- Centrul NationalClinic de Recuperare Neuropsihomotorie Copii Dr. Nicolae Robanescu (CUI 21101334)
- Furnizor / câștigător
- MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI 24205100)
- Cod CPV
- 33114000-2 · Aparate de spectroscopie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 705.000 RON
- Valoare atribuită
- 705.000 RON
- Data publicării
- 13.09.2019 11:36
- Anunț de atribuire
- CAN1025917
- Termen limită
- 15.10.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 177-430109
- Documentație de atribuire
- DF1062179
Documente
Documentația de atribuire
- caiet sarcini sist de expl.pdf.p7s
- Clauze contractuale sist. de expl.pdf.p7s
- FisaDate_DF1062179.pdf
- Formulare 2019 sist. de expl. spectrometrie.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL CUI RO 24205100
Valoare atribuită
705.000 RON
din 705.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro