Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 16,7% sub estimat
Monitor multiparametru
- Număr anunț
- SCN1045926
- Autoritate contractantă
- SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
- Furnizor / câștigător
- LUAN VISION SRL (CUI 23801784)
- Cod CPV
- 33195100-4 · Monitoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.285,71 RON
- Valoare atribuită
- 11.900 RON 16,7% sub estimat
- Data publicării
- 18.06.2019 08:02
- Anunț de atribuire
- SCNA1021062
- Termen limită
- 01.07.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1052176
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini monitor multiparametru.pdf.p7s
- FisaDate_DF1052176.pdf
- FORMULARE.doc.p7s
- propunere contract .doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LUAN VISION SRL CUI RO23801784
Subcontractanți 1
MEDCOM DISTRIBUTION SRL CUI 28123801
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
DACORUM GRUP SRL CUI RO 11609301
Valoare atribuită
11.900 RON
din 14.285,71 RON estimat
16,7%
Adjudecat la 83,3% din estimat · economie 2.385,71 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.