Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 20,9% sub estimat
Dotarea Ambulatoriului Spitalului Orasenesc „Sfantul Stefan” Rovinari
- Număr anunț
- CN1015034
- Autoritate contractantă
- ORASUL ROVINARI (CUI 5057520)
- Furnizor / câștigător
- PAPAPOSTOLOU SRL (CUI 22318421)
- Cod CPV
- 33190000-8 · Diverse aparate si produse medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.609.214,53 RON
- Valoare atribuită
- 6.019.886 RON 20,9% sub estimat
- Data publicării
- 13.09.2019 11:38
- Anunț de atribuire
- CAN1027256
- Termen limită
- 17.10.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 177-430119
- Documentație de atribuire
- DF1062107
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini si fise tehnice echipamente medicale.pdf.p7s
- FisaDate_DF1062107.pdf
- Formulare.doc.p7s
- Model contract de furnizare.doc.p7s
DUAE
Loturi (3)
Estimat: 7.609.214,53 RON Adjudecat: 6.019.886 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Achizitie echipamente medicale ramura oftalmologie | 1.579.158,25 RON | Anulat | — |
| 2 | Achizitie echipamente medicale ramura radiologie imagistica | 4.894.071,47 RON | PAPAPOSTOLOU S.R.L | 4.884.000 RON ↓0,2% |
| 3 | Achizitie echipamente medicale ramura unitate primiri urgente | 1.135.984,81 RON | Veega Medical Concept SRL | 1.135.886 RON |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PAPAPOSTOLOU SRL CUI RO 22318421
Oferta 2
Câștigător Asociere
Ofertant lider
VEEGA MEDICAL CONCEPT SRL CUI 35070670
Asociați 1
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL CUI RO 24205100
Subcontractanți 1
BIOSINTEX SRL CUI RO 14779017
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PAPAPOSTOLOU SRL CUI RO 22318421
Valoare atribuită
6.019.886 RON
din 7.609.214,53 RON estimat
20,9%
Adjudecat la 79,1% din estimat · economie 1.589.328,53 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.