Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 16,9% sub estimat
Aparat de ventilatie pentru nou-nascuti
- Număr anunț
- SCN1045920
- Autoritate contractantă
- SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
- Furnizor / câștigător
- DRAEGER ROMANIA S.R.L. (CUI 2836925)
- Cod CPV
- 33172000-6 · Aparate de anestezie si de reanimare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 120.168,07 RON
- Valoare atribuită
- 99.800 RON 16,9% sub estimat
- Data publicării
- 18.06.2019 07:53
- Anunț de atribuire
- SCNA1021086
- Termen limită
- 01.07.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1052181
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini aparat de ventilatie pt nou nascuti.pdf.p7s
- FisaDate_DF1052181.pdf
- FORMULARE.doc.p7s
- propunere contract .doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DRAGER MEDICAL ROMANIA CUI RO 2836925
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
DUTCHMED SRL CUI RO 2456853
Valoare atribuită
99.800 RON
din 120.168,07 RON estimat
16,9%
Adjudecat la 83,1% din estimat · economie 20.368,07 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.