Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

Aparat de radiodiagnostic digital

Număr anunț
CN1012166
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Recuperare Medicala Baile Felix (CUI 4245038)
Furnizor / câștigător
EDITRONIC INTERNATIONAL SRL (CUI 7524568)
Cod CPV
33124200-7 · Aparate de radiodiagnosticare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.195.798,31 RON
Valoare atribuită
1.194.580 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
18.06.2019 01:36
Anunț de atribuire
CAN1021354
Termen limită
19.07.2019 15:00
Număr TED (JOUE)
2019/S 115-281740
Documentație de atribuire
DF1051845

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 3
PIXELDATA SRL CUI RO 16381432
REGIO MED SRL CUI RO 31388540
SRM MEDICAL SRL CUI RO 18746225

Valoare atribuită

1.194.580 RON

din 1.195.798,31 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 1.218,31 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.