Atribuită
Anunț de participare
Îmbunătătirea serviciilor locale de bază prin achizitionarea unui buldoexcavator
- Număr anunț
- SCN1046152
- Autoritate contractantă
- COMUNA BOLDESTI-GRADISTEA (CUI 2843760)
- Furnizor / câștigător
- KUHN ROMANIA S.R.L. (CUI 6519610)
- Cod CPV
- 43262100-8 · Excavatoare mecanice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 312.119,50 RON
- Valoare atribuită
- 312.100,50 RON
- Data publicării
- 19.06.2019 20:33
- Anunț de atribuire
- SCNA1023287
- Termen limită
- 18.07.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1052481
Documente
Documentația de atribuire
- 3.Formulare Boldesti Gradistea.docx.p7s
- 4.Model contract furnizare - Buldoexcavator Boldesti Gradistea.doc.p7s
- 5.FormularDUAE.xml.p7s
- 6. CAIET DE SARCINI Boldesti.pdf.p7s
- FisaDate_DF1052481.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MARCOM R.M.C. 94 S.R.L. CUI RO 6519610
Valoare atribuită
312.100,50 RON
din 312.119,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro