Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,9% sub estimat
Construire piata agroalimentara
- Număr anunț
- SCN1046076
- Autoritate contractantă
- ORASUL FAUREI (CUI 4343052)
- Furnizor / câștigător
- ADA COMERCIAL 2007 SRL (CUI 22796930)
- Cod CPV
- 45213141-3 · Lucrari de constructii de piete acoperite (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 777.809,15 RON
- Valoare atribuită
- 762.760,24 RON 1,9% sub estimat
- Data publicării
- 19.06.2019 09:30
- Anunț de atribuire
- SCNA1020330
- Termen limită
- 10.07.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1052147
Documente
Documentația de atribuire
- Contract.doc.p7s
- Devize.rar.p7s
- DTAC 1.pdf.p7s
- DTAC 2.pdf.p7s
- FisaDate_DF1052147.pdf
- Formulare.docx.p7s
- Planse.pdf.p7s
- PT si DDE 1.pdf.p7s
- PT si DDE 2.pdf.p7s
- PUD1.rar.p7s
- PUD2.rar.p7s
- Studiu Geotehnic.PDF.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ADA COMERCIAL 2007 SRL CUI 22796930
Valoare atribuită
762.760,24 RON
din 777.809,15 RON estimat
1,9%
Adjudecat la 98,1% din estimat · economie 15.048,91 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.