Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 31,0% sub estimat

P.T. ŞI EXECUŢIE -MODERNIZAREA ŞI EXTINDEREA SISTEMULUI DE ILUMINAT PUBLIC DIN MUNICIPIUL BRAŞOV AFERENT STRĂZILOR: Ioan Socec (parţial), Alex. Ciurcu (parţial), Argintului de la intersecţia cu Socec, 1 Decembrie 1918 de la intersecţia cu Ioan Socec, Manole Diamandi( parţial), Emanuel Bernfeld, Ştefan Baciu (parţial), George Moroianu, Ioan Ursu, Ioan Popasu ( parţial), Tiberiu Eremia, I.C. Brătianu, Fundătura Popasu, Liviu Rebreanu, Fundătura Brătianu, Ştefan Emilian, Cristian Pomarius, Ionel Teodoreanu, George Călinescu, Eugen Jebeleanu, George Bacovia, Nicolae Labiş, Aleea Adrian Păunescu, str. VI A, str. VII B, Aleea VII C, Aleea VII D, Aleea VII E, Aleea VII F, Aleea VII G, Aleea VII H, Aleea VII K ȘI Aleea VII L

Număr anunț
CN1015187
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BRASOV (CUI 4384206)
Furnizor / câștigător
FLASH LIGHTING SERVICES SA (CUI 13845929)
Cod CPV
45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.230.739,34 RON
Valoare atribuită
4.992.707,07 RON 31,0% sub estimat
Data publicării
16.09.2019 10:29
Anunț de atribuire
CAN1025311
Termen limită
17.10.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1062703

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 1
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
ELBA-COM SA CUI RO 13108765

Valoare atribuită

4.992.707,07 RON

din 7.230.739,34 RON estimat 31,0%

Adjudecat la 69,0% din estimat · economie 2.238.032,27 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.