Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,2% sub estimat
"Servicii de proiectare si executie lucrari pentru obiectivul de investitii: „Asfaltarea străzilor din comuna Corund, județul Harghita”
- Număr anunț
- SCN1046216
- Autoritate contractantă
- Comuna Corund (CUI 4246084)
- Furnizor / câștigător
- WINFOR TRADE SRL (CUI 18949564)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.371.012 RON
- Valoare atribuită
- 1.300.320,90 RON 5,2% sub estimat
- Data publicării
- 20.06.2019 12:43
- Anunț de atribuire
- SCNA1023967
- Termen limită
- 12.07.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1052373
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI.pdf.p7s
- CERTIFICAT DE URBANISM CU AVIZE.pdf.p7s
- Clauze Contractuale Asfaltare.pdf.p7s
- DALI PARTEA DESENATA.pdf.p7s
- DALI PARTEA SCRISA_.pdf.p7s
- EXPERTIZA TEHNICA.pdf.p7s
- FisaDate_DF1052373.pdf
- Formulare - Model.pdf.p7s
- STUDIU GEOTEHNIC.pdf.p7s
- STUDIU TOPOGRAFIC_.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
WINFOR TRADE SRL CUI RO18949564
Terți + subcontractanți 1
RBRS PLANNING & CONSULTING S.R.L. CUI 39932212
Valoare atribuită
1.300.320,90 RON
din 1.371.012 RON estimat
5,2%
Adjudecat la 94,8% din estimat · economie 70.691,10 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.