Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,5% sub estimat
contract de furnizare aparatura medicala " pletismograf"
- Număr anunț
- CN1015170
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN MURES (CUI 24014380)
- Furnizor / câștigător
- NEWMEDICS COM SRL (CUI 16020624)
- Cod CPV
- 33195200-5 · Statie centrala de monitorizare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 235.200 RON
- Valoare atribuită
- 234.000 RON 0,5% sub estimat
- Data publicării
- 13.09.2019 15:24
- Anunț de atribuire
- CAN1026205
- Termen limită
- 16.10.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1062647
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET SARCINI-semnat.doc.p7s
- FisaDate_DF1062647.pdf
- FORMULARE-semnat.doc.p7s
- MODEL CONTRACT APARATURA-semnat.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
NEWMEDICS COM SRL CUI RO 16020624
Valoare atribuită
234.000 RON
din 235.200 RON estimat
0,5%
Adjudecat la 99,5% din estimat · economie 1.200 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.