Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 19,7% sub estimat
Elaborare proiect tehnic, asistență tehnică din partea proiectantului și verificarea tehnică pentru proiectul ”Îmbunătățirea regenerării fizice și socio-economice a comunității din zona marginalizată – Case sociale Str. Octav Băncilă, cu finanțare din Axa Prioritară 4 a POR 2014-2020
- Număr anunț
- CN1012324
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL VASLUI (CUI 3337532)
- Furnizor / câștigător
- KAT CONCEPT DESIGN SRL (CUI 37634899)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 120.840,34 RON
- Valoare atribuită
- 97.000 RON 19,7% sub estimat
- Data publicării
- 20.06.2019 08:24
- Anunț de atribuire
- CAN1024007
- Termen limită
- 31.07.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1052460
Documente
Documentația de atribuire
- 10 Studiu Geotehnic.pdf.p7s
- 11 Studiu Topografic.pdf.p7s
- 12 Avize si acorduri.pdf.p7s
- 13 Decizia etapei de incadrare mediu.pdf.p7s
- 14 Planul de amplasament vizat de OCPI.pdf.p7s
- 4 CAIET DE SARCINI+ANEXE - Case sociale Str. Octav Băncilă.pdf.p7s
- 5 CONTRACT SERVICII PROIECTARE+ASIST. TEHNICA - ZONA MARGINALIZATA- case sociale.doc.p7s
- 6 Modele formulare.docx.p7s
- 7 Studiu Fezabilitate - parte scrisa.pdf.p7s
- 8 Studiu de Fezabilitate - parte desenata 1.pdf.p7s
- 9 Studiu de fezabilitate - parte desenata 2.pdf.p7s
- FisaDate_DF1052460.pdf
DUAE
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
KAT CONCEPT DESIGN SRL CUI RO37634899
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ARIAConcept Architecture CUI 32478993
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
CIVIL PROIECT SRL CUI RO15099639
Valoare atribuită
97.000 RON
din 120.840,34 RON estimat
19,7%
Adjudecat la 80,3% din estimat · economie 23.840,34 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.